, Otomatik Olarak Kullanım | Sega Kepenk
Tesisat ve Güvenli Kullanım
9 Mayıs 2016
Manuel Olarak Kullanım
9 Mayıs 2016
Show all

Otomatik Olarak Kullanım

kepenk_kumandaKumanda ile Kullanım : Kumandalı kepenklerde, açılma ve kapanma, kumanda düğmesine bir kez basılarak yapılır. Kepenk açılma ve kapanma noktasına gelince otomatik olarak durmaktadır. Tekrar düğmeye basmaya gerek yoktur. Ani durdurmak gerektiğinde kumanda düğmesine bir kere basarak kepenk durdurulur. Tekrar düğmeye basıldığında kepenk ters yöne hareket eder.

Önemli Not: Ürün, bina ve insan güvenliği için, otomatik kapınızı kumanda ile kullanmadan önce, otomatik kapı hareket alanını kontrol ediniz, engel var ise kaldırınız. Kepenk hareketini tamamlayana kadar kepengi görecek bir konumda bekleyiniz.

kepenk_salterŞalter Anahtarı ile Kullanım : Şalter anahtarla kullanımda anahtar, üzerindeki yönlerden birine çevrilerek kepengin hareketi sağlanır. Kepenk açılma ve kapanma noktasına gelince otomatik olarak durmaktadır. Ani durdurmak istenildiğinde anahtar “0″ noktasına getirilir. Kepenk hareketini tamamlayana kadar kepengi görecek bir konumda durunuz.
kepenk_butonButonla Kullanım : Butonla kullanımda, buton üzerindeki yönlerden birine basılarak kepengin hareketi sağlanır. Kepenk açılma ve kapanma noktasına gelince otomatik olarak durmaktadır. Ani durdurmak istenildiğinde buton bırakılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan Yaz
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Buraya Yazarak WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Powered by